شهریور, 1397

استان نیوبرانزویک(New Brunswick) کانادا یکی دیگر از شرکت های فن آوری در حوزه عملیات امنیتی سایبری به فهرست مشارکت خود اضافه می کند. قرار است در این استان یک مرکز امنیت فناوری اطلاعات راه اندازی شود.


جوکائرز (Joe Kaeser)، مدیر عامل زیمنس(شرکت تولید کننده تجهیزات صنعتی در آلمان) اذعام کرده در پاییز امسال، یک مرکز جهانی امنیت سایبری در فردریکتون( Fredericton مرکز ایالات نیوبرانزویک) برای کمک به توسعه امنیت محصولات زیربنایی حیاتی شرکت باز می کند. این محصولات شامل توربین های گاز نیروگاه ها، سیستم های اتوماسیون کارخانه ها، سیستم های مدیریت ترافیک جاده ای و راه آهن می شود.
در مرحله اول، که تا سال ۲۰۲۰ ادامه می یابد، این مرکز ۳۰ نفر را در زمینه توسعه نرم افزار، تجزیه و تحلیل سایبری و مشاوره به کار خواهد گرفت. در مرحله بعد ۳۰ نفر دیگر استخدام شوند.
این مرکز در پارک علمی شهر فردریکتون و در وسعت یک پردیس ۲۶ هکتاری خواهد بود. کارخانه زیمنس در نیوبرانزویک از سال ۱۹۱۲ تاسیس شده است و در حال حاضر دارای دفاتری در شهر مونکتون(Moncton) و همچنین فردریکتون است که در نزدیکی شرکت برق منطقه ای نیوبرانزویک(NB Power( فعالیت می کند. همچنین، این شرکت ۶ سال پیش یک مرکز هوشمند برق را در شهر فردریکتون باز کرده و در مجموع 4500 کارمند در سراسر کانادا دارد.

برچسب ها